ANASAYFA HABER ARA ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Basın Açıklaması

Basın Açıklaması

Tarih 27.Temmuz.2011, 09:57 Editör

Bir yıl vadeli yüzde beş , bir yılı aşan vadelerde yüzde altı faizli koparatif kredilerimizi kullandırmaya devam ediyoruz.Plasmanımız onbeş milyon üçyüz bin lirayı bulmuş durumda.Mübarek ramazan ayında küçük esnaftan yapılan alışveriş hayratı artırır.

Başkanımız Ahmet Hamdi AYDOĞAN ''Esnaf kredi koparatifi olarak biz geçmişte oldugu gibi esnafımızın hizmetinde olmaya devam ediyoruz.Bir yıl vadeli yüzde beş faizli bir yılı aşan vadelerde yüzde altı faizli kooparatif kredilerimizi kullandırmaya devam ediyoruz.Çok şükür kooparatifimiz belli bir plasmana ulaşmış durumda  bugun itibari ile plasmanımız onbeş milyon üçyüz bin lirayı aşmış durumda. Bizim esnaf ve sanatkarımız için  devletimizden istedigimiz esnaf ve sanatklarların kredisinden faizin kaldırılması  kesintilerde makul  oranda taksit vadelerine yayılmasını arzu ediyoruz. geçmişten günümüze çok yüksek fazilerden yüzde beş gibi altı gibi rakamlara düşen bu imkan umuyoruz ve bekliyoruz ki yakın zamanda da arzu ettiğimiz faizsiz noktalara gelecektir'' dedi.
      Küçük esnaftan yapılan alışveriş hayratı artırır ''Ramazan ayındaki amellerin önemli olduğunu belirten Aydoğan malum ramazan geliyor. Ramazanda da bizim milletimizin hayırhahlığı zirveye ulaşır. Hali vakti yerinde olanlarımız muhtaç  olanlarımıza çeşlitli destekler yardımlar oluştururlar. Ben özellikle bu tür yardım yapacak insanların  esnaf vesanatkarı sıkıntıya sokan büyük marketlerden  büyük alışveriş merkezlerinden değilde belki üç beş kuruş farklı bile olsa bunların küçük esnaflardan temin edilmesi noktasında tercih yapılması gerekiyorsa bu noktada hayrın iki defa olacağını tam yerini bulacağını esnaf ve sanatkarlarında bu sayede yardımını devam ettireceğini hatırlatmak istiyorum.  Bu nedenle hayır yaparak hem yardım yapacakları insanları hem de alışveriş yaparak esnaf ve sanatkarları sevindirmelerinin ramazan manasına ve ruhuna daha uygun düşeceğinin altını bir kez daha çizmek istiyorum'' şeklinde konuştu.

Bu haber 4966 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

TÜRKİYE

Zamanında Ödeme Hakkında

Zamanında Ödeme Hakkında TÜRKİYE Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkezi Genel Başkan Vekili Salahaddin Hünü...

Kutlu Doğum Haftası

Kutlu Doğum Haftası 20 Nisan haftası Kutlu Doğum Haftası Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’in doğum gününü kutlamak amacıyla her yıl 1...

ANKET

Neden Esnaf Oldunuz?

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Sitenin tüm hakkı S.S. Tokat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 'ne aittir.
Bu site en iyi kalitede 1024x768 çözünürlük,IE5.5 ve üzeri ile görüntülenebilir.
Bu Site bir
TOKAT KK Yapımıdır. Teşekkürler MyDesign
www.tokatburada.com | http://www.tokatesnaf.com