ANASAYFA HABER ARA ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Çorum 10. Bölge Birliğinin olağan genel kurulu yapıldı.

Çorum 10. Bölge Birliğinin olağan genel kurulu yapıldı.

Tarih 26.Nisan.2010, 17:26 Editör

S.S. Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifleri Çorum 10. Bölge Birliğinin olağan genel kurulu dün ÇESOB’da yapıldı. Vedat Canbek’in tekrar rakipsiz olarak güven tazelediği kongrede Bölge Birliği yönetimi belirlendi. Canbek ömre yettikçe esnafa hizmet etmeye devam edeceğini açıkladı.

S.S. Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifleri Çorum 10. Bölge Birliğinin olağan genel kurulu dün ÇESOB’da yapıldı. Vedat Canbek’in tekrar rakipsiz olarak güven tazelediği kongrede Bölge Birliği yönetimi belirlendi. Canbek ömür yettikçe esnafa hizmet etmeye devam edeceğini açıkladı.


S.S.TOKAT ESNAF ve SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİ

Başkanımız Ahmet Hamdi AYDOĞAN ve Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sadık AKTAŞ, Ahmet ULUSU, Erdal TEREKLİ ve Muherram ARSLAN'da genel kurula katıldı.


VEDAT CANBEK, BÖLGE BİRLİĞİ’NDE DE RAKİPSİZ

Çorum Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Canbek başarı ile sürdürdüğü 10. Bölge Birliği’nde de rakipsiz olduğunu ortaya koyarak yeniden başkanlığa seçildi.

S.S. Esnaf ve Sanatkarları Kredi Kefalet Kooperatifleri Çorum 10. Bölge Birliği’nin olağan genel kurulu dün ÇESOB Derviş Günday Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Erdal Ceylan, ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, esnaf odası başkanları ve bölge birliğine bağlı kooperatiflerin yöneticilerinin hazır bulunduğu genel kurulda tek liste ile yapılan seçimde Canbek güven tazeledi.

Divanın Yozgat Kooperatif Başkanı Uğur Bektaş, KSS Başkanı Necmi Metin, Erol Çetiner ve Necati Şimşek’ten oluşmasından sonra saygı duruşunda bulunulan ve İstiklal Marşı’nın okunduğu kongrede Yönetim Kurulu faaliyet raporu, Denetim Kurulu raporu, gelir-gider ve bilanço hesapları Çorum Esnaf Kefalet Kooperatifi Müdürü Cihan Olur tarafından okundu.

Kooperatif ortakları ve üyelerinin oybirliği ile raporların kabul etmesinden sonra ise 2010 yılı bütçesi onaylandı. Daha sonra seçimlere geçildi. Yapılan seçimde Vedat Canbek başkanlığında 4 yıl görev yapacak olan Bölge Birliği Yönetim Kurulu Ahmet Hamdi Aydoğan, Recep Aysal, Hasan Minar, Mazhar Alımlı, Mehmet Atila Saygı, Erol Çetiner, Celal Güler, İsmet Uslu, Ahmet Serdar Burtaçgiray ve Mustafa Alıcı’dan oluşurken, 3 yıl süre ile görev yapacak Denetim Kurulu’na da Kemal Barışsever, Mehmet Otuzbir ve Ali Abur seçildi. Ayrıca Vedat Canbek,  Ahmet Hamdi Aydoğan, İsmet Uslu, Hasan Minar ve Mustafa Alıcı Merkez Birliği delegeliğine seçildi.

Kongrenin ardından kürsüye gelen ve kendisine gösterilen teveccühe teşekkür eden Vedat Canbek, kendisinin yaşamının sonuna kadar esnafın hizmetinde olmayı sürdüreceğini, kongrede güzel bir birlik-beraberlik örneği sergilendiğini anlattı.

Canbek kooperatiflerin son yıllarda zor durumda olduğunu, ekonomik krizin etkisi ile dağıtılan kredilerin tahsilatında sıkıntılar yaşandığını vurgulayarak tüm kooperatiflere tahsil edebilecekleri kredileri vermeleri ve dikkatli olmaları uyarısında da bulundu.

Bu haber 3489 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

TOKAT

AHİLİK HAFTASI PROGRAMI

AHİLİK HAFTASI PROGRAMI 18-24 EYLÜL AHİLİK HAFTASI PROGRAMI

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

ANKET

Neden Esnaf Oldunuz?

Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Sitenin tüm hakkı S.S. Tokat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 'ne aittir.
Bu site en iyi kalitede 1024x768 çözünürlük,IE5.5 ve üzeri ile görüntülenebilir.
Bu Site bir
TOKAT KK Yapımıdır. Teşekkürler MyDesign
www.tokatburada.com | http://www.tokatesnaf.com